www.corfix.cz

Zombie Zity

zombiezity_web.gif

Vítej v Zombie Zity!

Zlý starosta tohoto poklidného městečka se rozhodl získat úplnou nadvládu nad tímto zomboměstem a myslí každého „zombčana“. V rámci svého podlého plánu všechny občany proměnil v nemotorné a zapáchající zombíky. Společně se svými posluhovači – podlým doktorem, chamtivým bankéřem a nebezpečným kadeřníkem – se starosta nezastaví před ničím, dokud mu město Zity nebude zcela patřit.

Šikovný meczz_display.gifhanik Diesel Dan odhalí starostův podlý plán a dá dohromady svou vlastní skupinu zombíků, aby ho zastavil. Dan musí překonat smrtící nástrahy a překazit starostovy plány. Pomáhat mu bude neohrožený hasič, odvážný poslíček z pizzerie a vytrvalý profesor a samozřejmě také všichni zombčané města Zity, kteří jsou na jejich straně.

Pomoz zombčanům toto šílenství zastavit! Sesbírej všech 12 figurek a exkluzivních karet se zombíky a aktivuj jedinečné kódy na adrese ZombieZity.com! Objevuj Zombie Zity, hledej exkluzivní obsah a pomoz porazit starostu v zombie hrách.

zz_trappack.gif

 

Skvělé nové sběratelské figurky!

Zombie Zity jsou nové sběratelské figurky pro všechny malé sběratele. Zombíci se dají koupit ve skvělé popelničce, nebo jako sada s pastí. Tyto pasti máme v nabídce hned 2 a to jako sloup osvětlení, který se mění v nebezpečnou gilotinu nebo kanál měnící se v katapult, který nic netušící zombčany vystřeluje do vzduchu. Figurky Zombie Zity je možné koupit ve všech dobrých hračkárnách, na stáncích s tiskem a také na našem e-shopu.

 

Online zábava!

Mimo skvělých sběratelských zážitků přináši Zimbie Zity také spoustu další zábavy na internetu. Zaregistruj se na internetových stránkách ZombieZity.com a zažij spoustu legrace. Každé balení Zombie Zity obsahuje mimo zombíka navíc také kartičku s unikátním kódem, díky kterému budeš moct hrát skvělé hry a zažiješ spoustu dobrodružství také na internetu.

www-zombiezity-com.gif

 

Ještě více zábavy můžete se zombíky zažít na internetových stránkách ZombieZity.com nebo také prostřednictvím mobilní aplikace, která je ke stažení zde.

 

Sesbírej všech 12 jedinečných figurek Zombie Zity!

zz_figurky1.gif