www.corfix.cz

CRAZE

craze_final_blau_pruhledne.gif

Firma CRAZE přichází na trh se širokým sortimentem zboží, které Vám přinese barvy do života, zabaví Vás a zpříjemní Vám volný čas. Najdete mezi nimi například speciální edici kouzelných poníků Magic Ponys, hravé silikonové provázky Scoubidous i zajímavé a veselé náramky různých tvarů i barev.

 

Kouzelné figurky Magic Ponysmagic-ponys-display.png

Firma Craze pro Vás připravila novou sběratelskou edici osmnácti různých figurek kouzelných poníků, se kterými zažijete spoustu zábavy. Každý poník má své vlastní kouzlo, a proto jsou jako stvořeni ke kouzelným hrám každé malé slečny. Poníci Rainbow a Priscila jsou ozdobeni perleťovými kameny, Pinky má zase zlatá křídla. Díky příjemnému semišovému povrchu jsou poníci Magic Ponys hebcí a mazliví. Tyto roztomilé figurky poníků jednoduše potěší každou holčičku.

Balíček obsahuje jednu figurku kouzelného poníka a speciální samolepku. Figurky Magic Ponys zakoupíte na stáncích s tiskem, ve všech dobrých obchodech s hračkami a na našem e-shopu.

 

packshot_glowinthedark.jpgSilikonové provázky Scoubidous

Zábavné Scoubidous provázky ze silikonu jsou ideální pro splétání různých copánků, vázání uzlíků, proplétání, či jednoduše pro výrobu kreativních náramků, přívěšků, figurek nebo i nejrůznějších ozdob a dekorací. Fantazii se meze nekladou, a proto lze se Silicon Scoubidous vymýšlet stále nové kreace a zažít tak spoustu zábavy. Velkou výhodou je možnost opakovaného použití provázků Silicon Scoubidous.

Scoubidous jsou velmi příjemné na dotek a díky silikonovému materiálu jsou 100% antialergenní. S jedním balením Silicon Scoubidous získáte 15 metrů Scoubidous zábavy! Na výběr jsou 3 designy - perleťové, ve tmě jasně svítící a kouzelně barevné, které mění barvu v závislosti na tělesné teplotě. Provázky Scoubidous koupíte ve všech dobrých prodejnách s hračkami nebo na našem e-shopu.

 

Veselé náramky Zip-Zap

Jednoduchý a zábavný design vykouzlí z plastových náramků Zip-Zap ve tvaru zipu skvělý módní doplněk. Náramky jsou k dostání v jednobarevných či dvoubarevných provedeních a jsou ozdobeny přívěsky nejrůznějších tvarů. Zapínání zipu je funkční.

Každý balíček obsahuje jeden náramek. Originální náramek Zip-Zap zakoupíte ve všech dobrých prodejnách s hračkami nebo na našem e-shopu.

 

5131_buddhabandz_pruhledny.gifKuličkové Buddha Bandz

Neonové náramky Buddha Bandz jsou skvělým módním doplňkem nejen pro každou holku a kluka, ale i pro všechny dospělé, kteří se rádi ozdobí veselými barvami. Jsou vyrobeny z příjemného silikonového materiálu a díky svému jednoduchému designu se hodí ke každému oblečení. Náramky Buddha Bandz potěší malé i velké, a proto mohou být vhodným dárkem ke každé příležitosti.

Produkty CRAZE jsou k dostání ve všech dobrých prodejnách s hračkami nebo na našem e-shopu. Stačí si jen vybrat!