www.corfix.cz

TOp Produkty Pro Sběratele - TOPPS

Sběratelství je v současné době velmi oblíbeným a celosvětově rozšířeným koníčkem dětí i dospělých. Mezi předměty, o které mají sběratelé zájem, najdeme mince, známky, cínové vojáčky, odznaky, ale i nejrůznější série figurek a postaviček, tématická alba na samolepky, speciální sběratelské karty a mnohé další.

Společnost CORFIX DISTRIBUTION s. r. o. samolepky_web.gifpro Vás připravila opravdu širokou nabídku sběratelských produktů, kterou průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

Abychom usnadnili všem dlouhodobým příznivcům i nováčkům mezi sběrateli orientaci mezi množstvím sběratelských titulů, používáme již od roku 2001 označení TOPPS - Top produkt pro sběratele. Nejvýznamnější sběratelské kolekce, které se těší velké oblibě u sběratelů po celém světě, tak najdete v našem e-shopu vždy s tímto označením.

alba_web.gifNa český a slovenský trh dodáváme sběratelská alba a samolepky zabývající se velkými sportovními událostmi (World Cup, EURO, FIFA 365, NHL, ...) a také sběratelské kolekce k oblíbeným dětským filmům a licencím (L.O.L. Surprise!, Jurassic World, Ledové království, Auta, Šmoulové, Kráska a zvíře, Hledá se Dory, Tajný život mazlíčků, Soy Luna a další).

Velkou oblibu si u sběratelů získaly také sběratelské karetní hry a sběratelské karty s nejrůznějšími motivy, se kterými navíc zažijete i spoustu zábavy. Dlouhou tradici mají sběratelské karty se sportovní tématikou, především hokejové a fotbalové karty. Pro malé sběratele jsou v nabídce i karty s oblíbenými hrdiny z filmů, monstrózními panenkami Monster High a  další.topps_zzfigurky.gif

Pro nejmenší sběratele a sběratelky jsme připravili například sběratelskou edici postaviček Zombie Zity nebo kolekci kouzelných poníků Magic Ponys. Nabídku sběratelských figurek stále rozšiřujeme a doplňujeme o nové sběratelské řady, aby byla pro děti stále pestrá a lákavá.

A protože snem každého sběratele je sesbírat celou kolekci a vytvořit si tak jedinečnou kompletní sbírku, je Vám na našich stránkách k dispozici speciální sběratelská burza. S dalšími uživateli si zde můžete vzájemně vyměňovat Vaše sběratelské předměty a sbírání tak pro Vás bude ještě jednodušší.

Aktuální nabídku produktů určených k příjemnému trávení volného času, nejen pro sběratele, najdete v našem e-shopu.

Aktuálně vybíráme z nabídky:

topps_2015_srpen.jpg

Pokud máte zájem dostávat e-mailem informace o TOPPS produktech, napište nám na topps@corfix.cz.