www.corfix.cz

Airfix

airfix-logo-web.jpg

Představujeme Vám kompletní sortiment značky Airfix, která od roku 1952 vyrábí modely pro mnoho generací. Modely Airfix zahrnují letadla, lodě, auta, tanky, budovy, rakety, a figurky v různých měřítcích a velikostech , zkrátka pro každého něco. V nabídce najdete Starter sety, Gift sety a dárkové sady, které obsahují barvy, lepidla a štětce. Dále Airfix nabízí Classic Kit modely a Dioramata budov pro doplnění Vašich modelů. Ale také řadu zacvakávacích modelů Quick Build, které ocení  zejména děti.

V letošním roce nabízí Airfix modely od období druhé světové války pokrývající více než 75 let historie letectví.

 

Classic Kit

a04058-1-72-nakajima-b5n2-_kate_-pack.jpgNejvětší zastoupení mezi modely Airfix má kategorie Classic Kit.. Jedná se o modely bez lepidla, barviček a štětců, které si sami nabarvíte dle vybraného barevného schématu.
Hlavní specializací modelů Airfix je letectví, ve kterém je na rok 2016 plánováno spoustu novinek. a zahrnuje jak civilní a válečné letouny, tak i vrtulníky. Modely jsou vyráběny v různých měřítcích převážně ve velikostech 1:72 a 1:48, ale i v mnoha dalších.
Dále si můžete vybrat mezi modely lodí, aut, válečné techniky a pro  doplnění modelů jsou v široké  nabídce dioramata, modely budov a sady figurek.

 

Quick Build

j6007-exploded.jpg

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti od 5 let, ale také jako ta pravá kratochvíle pro zkušenějšího modeláře. Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

j6007.jpg

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny! Najdete zde modely aut jako například VW Beatle, Lamborgini, moderních stíhacích letounů, nejznámějších letadel druhé světové války a také model tanku či vrtulníku.

 

 

Starter Sety & Gift Sety

a55101-front.jpg

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a akrylové barvy - zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Gift set - Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

V nabídce jsou i speciální sady leteckých bitev, např. Dogfight Doubles, které jsou ideálním dárkem jak pro začátečníky, tak pro zkušené modeláře.


Dioramata a modely budov

a75015-box.jpg

Speciální modely budov a prostředí, které se snaží navodit dojem skutečnosti. Díky těmto modelům vytvoříte unikátní prostředí pro zasazení vašich detailně propracovaných kousků a pochlubit se tak můžete bojovou scenérií, která na každého dýchne atmosférou doby.
Efektivně doplní každý váš model.

 

 

Pro modely Airfix je primárně určeno příslušenství a barvy značky Humbrol.
Čísla barev vyznačených na modelech odpovídají této značce.

 

Kompletní nabídku modelů Airfix najdete na našem e-shopu.