www.corfix.cz

ITALERI

marchio-italeri-r-nera.gif

Značka Italeri byla založena na počátku 60. let. 20. století. Její dva mladí zakladatelé milovali letadla a vojenskou techniku a byli nespokojeni s modely, které byly v té době k dispozici. Tak se rozhodli vyrobit si je sami. Firma se tak prosadila, neustále rozšiřuje svůj sortiment výrobků a stále roste. Také díky představivosti a talentu zakladatelů a jejich kolegů, si značka Italeri  našla své místo také na mezinárodním trhu. Italeri klade velký důraz na detaily, a umožňuje tak zákazníkům vytvářet realistické a přesné modely.


Velká řada produktů zahrnuje mnoho modelů a je rozdělena do několika řad.

 

3708_box2.gifModel Kit
Největší zastoupení mezi modely Italeri má kategorie Model Kitů. Modely jsou vyráběny v různých měřítcích převážně ve velikostech 1:72 a 1:35, ale i v mnoha dalších. Jedná se o modely bez lepidla, barviček a štětců, které si sami nabarvíte dle vybraného barevného schématu. Můžete si vybrat mezi modely letadel,lodí, aut, válečné techniky a pro doplnění modelů jsou v nabídce   dioramata, modely budov a sady figurek.

71025_box2.gifModel Set
Jedná se o Model Kity, které jsou doplněny základním příslušenstvím pro sestavení modelu. Každé balení tedy obsahuje lepidlo, štětec a základní barvičky. Jde tedy o výborný set pro začínajícího modeláře.

 

Speciální řady:

World of Tanks

46502_box2.gifWorld of Warships

World of

Architecture

Vintage Collection

Supermodels

Leonardo Da Vinci Vinci

Fast Assembly

12004_box21.jpgMy First Model Kit

Modely pro děti i dospělé, které obsahují vše potřebné k sestavení prvního modelu. Box obsahuje nesložený plastikový model, lepidlo, barvy, štětec a potřebné nářadí a CD s ilustrovaným postupem ke složení a obtisky.

 

15760_box2.gif

 

Wargames

Je stále oblíbenější hrát Wargames s miniaturními plastikovými modely.  Italeri nabízí řadu Warlord s military modely z období druhé světové války.

48210_a1.jpg

Die Cast

Jedná se o již složené a nabarvené modely.

(Tyto modely momentálně nemáme v nabídce,
ale v případě zájmu o větší množství, jsme ochotni je objednat)

 

Příslušenství

50830_obsah.jpg

Mimo modelů nabízí značka Italeri také příslušenství pro modeláře. V nabídce naleznete akrylové barvy, sady akrylových barev a lepidla. Dále také nářadí jako: štětce, kleště, pinzety, nůžky, skalpely, dlátka, pilníky, řezací nože, maskovací pásky a jiné.

 

Nabídku produktů značky ITALERI naleznete na našem e-shopu.