www.corfix.cz

ZVEZDA

zvezda1.gifZvezda byla založena dne 1. července 1990. Během posledních 20 let se společnost rozrostla z malé firmy do největšího ruského výrobce stavebnic a deskových her . Nabízí stovky produktů a je schopna produkovat více než 80 nových položek za rok. Zvezda nyní distribuuje své výrobky do všech oblastí Ruska a více než 50 dalších zemí po celém světě.

Značka Zvezda je spojena s vysokou kvalitou výrobků za rozumné ceny.
Velkou část sortimentu této značky  tvoří vojenské letouny a technika,ale i mnoho dalších modelů pokrývajících období antiky až po současnost. Společnost klade důraz na historickou přesnost. To je možné díky spolupráci Zvezdy s předními konstrukčními kancelářemi, jako Suchoj, MIG, Tupolev , Airbus , Boeing a další.

Produkty Zvezda jsou rozděleny do několika řad:

 

Model Kit

3670_box.pngNejvětší zastoupení mezi modely Zvezda má kategorie Model Kitů. Modely jsou vyráběny v různých měřítcích, zastoupena je především vojenská technika, hlavně tanky, military modely a letadla. Ale také sady figurek,lodě, auta a další.  Jedná se o modely bez lepidla, barviček a štětců, které si sami nabarvíte dle vybraného barevného schématu.

Wargames
Taktická hra s miniaturními plastikovými modely. Zvezda nabízí několik tematických řad těchto modelů:
6160_box.png6132_box.jpg

World War II
Hot War

Age of Battles
The Ships
Samurai Battles
Figurky


2500_zvezda_model.gif

Build Up
Kompletně hotové modely, které lze rovnou vystavit.

7304_(d).jpg

 

 


Snap Kit

Nenabarvené modely, které lze sestavit bez použití lepidla.

 

 

Nabídku produktů značky ZVEZDA naleznete na našem e-shopu.