www.corfix.cz

Bella Sara

Bella Sara - svět koní a kouzel...Moonfairies_karta_fiona.jpg

Co je Bella Sara?

Bella Sara je svět koní pro dívky ve věku 6-14 let. Na internetové adrese www.bellasara.cz si může každá dívka vytvořit zdarma svůj účet s vlastní stájí, kde se může o své koníky starat, hrát s nimi hry či procházet světem Bella Sara díky hře Bella Sara Dobrodružství. Většina webu je již v češtině a na dalších překladech se stále pracuje a tak nic nebrání možnosti ponořit se do světa Bella Sara. Ve své stáji najde každá holčička od začátku svého jednoho koníka. Prostřednictvím aktivačních kódů na sběratelských kartách Bella Sara, může dále rozšiřovat svou stáj o nové kouzelné koně, ale také otevírat a hrát nová dobrodružství ve hře Bella Sara Dobrodružství. Karty koní Bella Sara jsou sběratelské a holčičky je tak mohou sbírat a vyměňovat s kamarádkami.


Sběratelské karty Bella Sara4139_bellasara_jarnikarneval_booster_bilepozadi.jpg

Během každého roku vychází tři nové edice karet Bella Sara. Díky každé z nich můžete rozšířit svou sbírku kartiček, ale zároveň také aktivovat nové kouzelné koně a dobrodružství na webové adrese www.bellasara.cz. Každý balíček obsahuje 5 náhodně vybraných karet koní, příběh anebo karty s postavami, společně s 1 kartou s tajným kódem Bella Sara, díky kterému můžete hrát na BellaSara.cz. Od edice Moonfairies již vychází karty kompletně v češtině. Aktuálně je od února v prodeji edice Jarní karneval. Na novou edici Letní dobrodružství se můžete těšit již během června. Balíčky sběratelských karet můžete koupit v síti hračkáren a novinových stánků. Aktuální edice najdete také na našem e-shopu zde.

 

Puzzle Bella Sarabs_plechovasrdicka_display1.jpg

Řada Bella Sara zahrnuje i širokou nabídku puzzle s motivy koní Bella Sara. Můžete vybírat podle motivů koní Bella Sara, podle počtu dílků, z papírových nebo praktických plechových krabiček. Velmi atraktivní jsou Bella Sara puzzle plechová srdce, obrázky se sestaví do tvaru srdce, lze si vybrat ze šesti motivů koní Bella Sara. Puzzle Bella Sara můžete zakoupit v síti hračkáren nebo na našem e-shopu zde.

 

Koníci a hříbata Bella Sara 3304_bs_babybella_blister.jpg

Kouzelné koně a hříbata ze světa Bella Sara teď můžete mít i doma. Vyberte si malá hříbata na krásném dárkovém blisteru nebo figurku klisny s jejím hříbětem. A pokud chcete pro své děti skutečně pohádkového koně, určitě je potěší kouzelný kůň s křídly. Figurky koní Bella Sara najdete v síti hračkáren a můžete si je také objednat na našem e-shopu zde.

 

Plyšoví koníci Bella Sara 4141_bs_plysblisterbella.jpg

Řada Bella Sara se nově rozšířila i o plyšové koníky Bella Sara. Jsou z vysoce kvalitního materiálu, ručně zpracovaní, krásně měkcí a hebcí na dotek. Vybrat si můžete z šesti legendárních koníků: Bella, Jewell, Nike, Fiona, Thunder a Flame. V nabídce jsou prozatím koníci o velikosti 18 cm, volně nebo na blisteru. I plyšové koníky můžete koupit v síti hračkáren nebo si je objednat na našem e-shopu zde.

 

Doplňky pro cestování autem Bella Sara 4167_bs_batuzek_rozbaleny.jpg

Pro všechny děti, které rády a často cestují autem, přináší Bella Sara širokou řadu doplňků. Stínítka a roletky proti slunci, chránič na zadní stranu sedadla a praktický kapsář, deka pro zahřátí nebo batůžek na svačinu - to vše s motivy koní Bella Sara. Dospělí jistě ocení praktickou a bezpečnou sedačku do auta pro malé děti. To vše zakoupíte v síti hračkáren nebo na našem e-shopu zde.