www.corfix.cz

Lissy Magic Ponys

Vítejte v zemilmp-logo_pruhledne.gif

Připravte se na mimořádná dobrodružství a skvělou zábavu!

 

5080_lmpcasopis_1-2.jpg

Časopis Lissy Magic Ponys

Nový časopis Lissy Magic Ponys jsme připravili pro všechny malé slečny ve věku od 4 do 9 let, které mají rády příběhy a dobrodružství ze světa kouzelných poníků. S dvouměsíčníkem Lissy Magic Ponys zažijete spoustu legrace a zábavy. V každém dvojčísle najdou dívky spoustu novinek ze světa kouzelných poníků, zábavné čtení a komiksy, hádanky, testy a omalovánky, obrázky a dopisy od ostatních čtenářek, krásné plakáty a hry.

Ke každému číslu navíc dostanete super dárek nebo malé překvapení. Časopis Lissy Magic Ponys zakoupíte na stáncích s tiskem nebo v našem e-shopu. Můžete využít také možnosti celoročního předplatného a získat tak další výhody. Více informací naleznete přímo v časopise nebo na internetových stránkách.

 

Kouzelné figurky Magic Ponys1_display_lmp.jpg

Sbírejte figurky kouzelných poníků ze země Magic Ponys!

Firma Craze pro Vás připravila novou sběratelskou edici osmnácti různých figurek kouzelných poníků, se kterými zažijete spoustu zábavy. Každý poník má své vlastní kouzlo, a proto jsou jako stvořeni ke kouzelným hrám každé malé slečny. Rainbow a Priscila jsou ozdobeni perleťovými kameny, Pinky má zase zlatá křídla. Díky příjemnému semišovému povrchu jsou poníci Magic Ponys hebcí a mazliví. Tyto roztomilé figurky poníků jednoduše potěší každou holčičku.

Balíček obsahuje jednu figurku kouzelného poníka a speciální samolepku. Figurky Magic Ponys zakoupíte na stáncích s tiskem, ve všech dobrých obchodech s hračkami a na našem e-shopu.

4_priscilla_einzelcharakter.jpg3_pinky_einzelcharakter.jpg5_rainbow_einzelcharakter.jpg