www.corfix.cz

O firmě CORFIX DISTRIBUTION s.r.o.

sídlo společnosti CORFIX DISTRIBUTION s.r.o.

Společnost CORFIX DISTRIBUTION s.r.o. již více jak 20 let dodává na trh množství produktů určených k příjemnému trávení volného času, a to jak pro děti tak i dospělé. Na českém i slovenském trhu zastupujeme řadu významných mezinárodních firem.


Náš sortiment zahrnuje převážně plastikové modely a doplňky pro modeláře značek Revell, Airfix, Italeri, Zvezda, Dragon a Academy. V nabídce máme také autodráhy a autíčka pro autodráhy značky Scalextric. Zároveň nabízíme sběratelská alba, samolepky a karty značky Panini a mnoho dalších produktů pro děti i dospělé.

Na našem e-shopu naleznete vše ze současného sortimentu, který máme v nabídce. Sortiment na e-shopu je určen jak běžným spotřebitelům, tak také všem obchodníkům, kteří naše zboží prodávají a a mají ve své nabídce. Máte-li zájem o naše produkty nebo si přejete rozšířit sortiment našich položek, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu obchod@corfix.cz nebo telefonním čísle 545 423 100.

Zboží můžete také koupit v sítích obchodů Globus, Tesco, Geco, Pompo, Bambule, Dráčik, Wiky, Hopík, Teddies, modelářských prodejnách, ale také v mnoha nezávislých prodejnách a novinových stáncích.

Kompletní sortiment naleznete na našem e-shopu: www.obchod.corfix.cz