www.corfix.cz

Revell modely

logo_revell_build_your_dream.jpg

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment modelů a příslušenství od světoznámé značky Revell. Stavebnice plastikových modelů špičkové kvality najdete v boxech s rozdělením do několika základních řad pro různé úrovně pokročilosti. V nabídce najdete letadla, vrtulníky, lodě, ponorky, auta, vlaky, tanky a další válečnou techniku. Mimo těchto reálných modelů nabízí značka Revell také mnoho modelů pro fanoušky Star Wars a Star Trek. Ke značce Revell patří  neodmyslitelně i kategorie RC modelů.  V posledních letech se Revell zaměřuje i na nejmenší děti, pro které je určena kategorie  RC modelů Revellino a Revell Control Junior nebo plastikové modely Junior Kit.

06716_revell_imperialshuttle_box.jpg

 

EasyKit - EasyClick - Build & Play

Kategorie plně předbarvených zacvakávacích modelů jsou určeny dětem a začínajícím modelářům. Lehce složitelné modely, není třeba je lepit ani barvit. Vyberete si z nabídky modelů Star Wars, letadel, aut, lodí nebo Cars od Disney?

03953_revell_spitfiremkiia_box.jpgPlastic Model Kity

Tyto modely jsou určeny již pro skutečné modeláře, ale jsou vhodné i pro děti od 8 let. Jsou rozděleny dle náročnosti na několik kategorií, pro začátečníky až po velmi zkušené modeláře. Nabídka těchto modelů je skutečně široká a každý modelář si zajisté vybere svůj model.


Model-Setymodelset-letadlo-63893-messerschmitt-bf109-f-2-1-72-_a99292373_10374.jpg

Jde o Plastic Model Kity, které jsou doplněny základním příslušenstvím pro sestavení modelu. Každé balení tedy obsahuje lepidlo, štětec a dále několik barviček v množství závisejícím na velikosti modelu. Jde tedy o výborný set pro začínajícího modeláře.

 

 

zubehoer.jpgPříslušenství

Mimo všech modelů firmy Revell nabízíme také kompletní sortiment dalších potřeb pro každého modeláře a to opět v Revell kvalitě. Nabízíme tedy všech 88 odstínů barev a to hned ve dvou provedeních: vodou ředitelné barvy i emailové barvy. Pro všechny tyto barvy doporučujeme na ředění, čištění atd. použít příslušenství, které se s barvami Revell skvěle doplňuje. Mimo základního příslušenství doporučujeme také stříkací pistole na nanášení barvy, které najdete také hned v několika provedeních určených od začátečníka až po úplného profesionála.

Edice Leonardo da Vinci3540_revell_leonardo_hydraulicsaw_bezpozadi.jpg

Firma Revell letos přichází s úplnou novinkou a to s řadou Leonardo da Vinci. Jde o dřevěné modely, které zpodobňují Leonardovy myšlenky. Krabice mimo modelu ke složení obsahuje také autentické Leonardovy skici a stručnou příručku.

 

 

 

 

Kompletní nabídku modelů Revell najdete na našem e-shopu zde.